TFE161P32K7680R
TFE161P32K7680R CTS-Frequency Controls
TFE16.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: Low ESR, Surface Mount Tuning Fo
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Low ESR, Surface Mount Tuning Fo, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.