TFE201J32K7680R
TFE201J32K7680R CTS-Frequency Controls
TFE20.pdf
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Написати відгук
Description: Low ESR, Surface Mount Tuning Fo, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.