TFHP2512B-100RFT4
TFHP2512B-100RFT4 Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 2512 6W 25ppm 100ohm AlNi Chip 0.1%
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук