TFNC151K32K7680 CTS-Frequency Controls
TFNC.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 8PF TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals Cylindrical Thru-Hole Package Tuning Fork Crystal, 5.1mm x 1.5mm, 10ppm Tolerance, 8pF Load Capacitance, 32.7680kHz, -10 C to +60 C, 50 kOhm ESR Maximum, -0.035ppm/ C2 Temp Coefficient.
Інші пропозиції TFNC151K32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFNC151K32K7680 TFNC151K32K7680 Виробник : CTS Electronic Components TFNC.pdf Crystals Cylindrical Thru-Hole Package Tuning Fork Crystal, 5.1mm x 1.5mm, 10ppm Tolerance, 8pF Load Capacitance, 32.7680kHz, -10 C to +60 C, 50 kOhm ESR Maximum, -0.035ppm/ C2 Temp Coefficient