TFNC262P32K7680 CTS-Frequency Controls
TFNC.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.083" Dia x 0.244" L (2.10mm x 6.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.083" Dia x 0.244" L (2.10mm x 6.20mm), Mounting Type: Through Hole, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Part Status: Obsolete, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Інші пропозиції TFNC262P32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFNC262P32K7680 TFNC262P32K7680 Виробник : CTS Electronic Components TFNC-1880624.pdf Crystals Cylindrical Thru-Hole Package Tuning Fork Crystal, 6.2mm x 2.1mm, 20ppm Tolerance, 12.5pF Load Capacitance, 32.7680kHz, -10 C to +60 C, 50 kOhm ESR Maximum, -0.035ppm/ C2 Temp Coefficient