Продукція > L-COM > TFPCRC6A-WHT-1000F
TFPCRC6A-WHT-1000F L-com
Виробник: L-com
Description: C6A F/UTP CMP +105C 26AWG WHT 1K
Packaging: Bulk
Length: 83.33' (25.40m)
Wire Gauge: 26 AWG
Conductor Strand: 7/34
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Number of Conductors: 4 (2 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.233" (5.92mm)
Conductor Insulation: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C6A F/UTP CMP +105C 26AWG WHT 1K, Packaging: Bulk, Length: 83.33' (25.40m), Wire Gauge: 26 AWG, Conductor Strand: 7/34, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Number of Conductors: 4 (2 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.233" (5.92mm), Conductor Insulation: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0100" (0.254mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Voltage: 300 V.