TFPMN1J32K7680R CTS-Frequency Controls
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Flat Leads
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Flat Leads, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.