TFPMN2P32K7680R CTS-Frequency Controls
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Flat Leads
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Flat Leads, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Інші пропозиції TFPMN2P32K7680R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPMN2P32K7680R TFPMN2P32K7680R Виробник : CTS Electronic Components TFPM-1115684.pdf Crystals Plastic Molded Surface Mount, Narrow Body Tuning Fork Crystal, 6.9mm x 1.4mm x 1.3mm, 20ppm Tolerance, 12.5pF Load Capacitance, 32.7680kHz, -40 C to +85 C, 70 kOhm ESR Maximum, -0.040ppm/ C2 Temp Coefficient