Продукція > VISHAY DALE > TFPT0603L1000DV
TFPT0603L1000DV
TFPT0603L1000DV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 100OHM 0.5% 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±0.5%
Supplier Device Package: 0603
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 100 Ohms
Power - Max: 75 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 100OHM 0.5% 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±0.5%, Supplier Device Package: 0603, Grade: Automotive, Resistance @ 25°C: 100 Ohms, Power - Max: 75 mW, Qualification: AEC-Q200.