Продукція > VISHAY DALE > TFPT0603L1001JV
TFPT0603L1001JV
TFPT0603L1001JV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 1KOHM 5% 0603
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 0603
Resistance @ 25°C: 1 kOhms
Power - Max: 75 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 1KOHM 5% 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±5%, Supplier Device Package: 0603, Resistance @ 25°C: 1 kOhms, Power - Max: 75 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0603L1001JV TFPT0603L1001JV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors PTC 1Kohms 5% Linear