Продукція > VISHAY DALE > TFPT0603L1200JV
TFPT0603L1200JV
TFPT0603L1200JV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 120OHM 5% 0603
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Resistance @ 25°C: 120 Ohms
Power - Max: 75 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 120OHM 5% 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±5%, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Resistance @ 25°C: 120 Ohms, Power - Max: 75 mW.