Продукція > VISHAY DALE > TFPT0805L1201DV
TFPT0805L1201DV
TFPT0805L1201DV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 1.2KOHM 0.5% 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±0.5%
Supplier Device Package: 0805
Grade: Automotive
Resistance @ 25°C: 1.2 kOhms
Power - Max: 100 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 1.2KOHM 0.5% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±0.5%, Supplier Device Package: 0805, Grade: Automotive, Resistance @ 25°C: 1.2 kOhms, Power - Max: 100 mW, Qualification: AEC-Q200.