Продукція > VISHAY DALE > TFPT0805L2701FV
TFPT0805L2701FV
TFPT0805L2701FV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 2.7KOHM 1% 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 2.7 kOhms
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 2.7KOHM 1% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 2.7 kOhms, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0805L2701FV TFPT0805L2701FV Виробник : Vishay / Dale tfpt.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 2.7K OHM 1% E52 E3