Продукція > VISHAY / DALE > TFPT0805L3301JV
TFPT0805L3301JV
TFPT0805L3301JV Vishay / Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay / Dale
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors TFPT08053.3K5%E52e3
на замовлення 1425 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 3.3KOHM 5% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±5%, Supplier Device Package: 0805, Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 0805
Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 0805
Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms
Power - Max: 100 mW