Продукція > VISHAY DALE > TFPT0805L6800FV
TFPT0805L6800FV
TFPT0805L6800FV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 680OHM 1% 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 0805
Resistance @ 25°C: 680 Ohms
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 680OHM 1% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 0805, Resistance @ 25°C: 680 Ohms, Power - Max: 100 mW.