Продукція > VISHAY DALE > TFPT0805L6800JV
TFPT0805L6800JV
TFPT0805L6800JV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 680OHM 5% 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 0805
Resistance @ 25°C: 680 Ohms
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 680OHM 5% 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±5%, Supplier Device Package: 0805, Resistance @ 25°C: 680 Ohms, Power - Max: 100 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFPT0805L6800JV TFPT0805L6800JV Виробник : Vishay Dale tfpt.pdf Description: SENSOR PTC 680OHM 5% 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 0805
Resistance @ 25°C: 680 Ohms
Power - Max: 100 mW