Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L1002CY
TFPT1206L1002CY Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 10KOHM 0.25% 1206
Packaging: Bulk
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±0.25%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Obsolete
Resistance @ 25°C: 10 kOhms
Power - Max: 125 mW
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 10KOHM 0.25% 1206, Packaging: Bulk, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±0.25%, Supplier Device Package: 1206, Part Status: Obsolete, Resistance @ 25°C: 10 kOhms, Power - Max: 125 mW.