Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L1801DV
TFPT1206L1801DV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: THERMISTOR PTC 1.8KOHM 0.5% 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±0.5%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 1.8 kOhms
Power - Max: 125 mW
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 1.8KOHM 0.5% 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±0.5%, Supplier Device Package: 1206, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 1.8 kOhms, Power - Max: 125 mW.