Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L2201DV
TFPT1206L2201DV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: THERMISTOR PTC 2.2KOHM 0.5% 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±0.5%
Supplier Device Package: 1206
Resistance @ 25°C: 2.2 kOhms
Power - Max: 125 mW
Написати відгук
Description: THERMISTOR PTC 2.2KOHM 0.5% 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±0.5%, Supplier Device Package: 1206, Resistance @ 25°C: 2.2 kOhms, Power - Max: 125 mW.