Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L2201FY
TFPT1206L2201FY
TFPT1206L2201FY Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 2.2KOHM 1% 1206
Packaging: Bulk
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Obsolete
Resistance @ 25°C: 2.2 kOhms
Power - Max: 125 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 2.2KOHM 1% 1206, Packaging: Bulk, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 1206, Part Status: Obsolete, Resistance @ 25°C: 2.2 kOhms, Power - Max: 125 mW.