Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L3301FM
TFPT1206L3301FM
TFPT1206L3301FM Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 3.3KOHM 1% 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±1%
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms
Power - Max: 125 mW
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 3.3KOHM 1% 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±1%, Supplier Device Package: 1206, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 3.3 kOhms, Power - Max: 125 mW.