Продукція > VISHAY DALE > TFPT1206L3901JV
TFPT1206L3901JV
TFPT1206L3901JV Vishay Dale
tfpt.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 3.9KOHM 5% 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±5%
Supplier Device Package: 1206
Resistance @ 25°C: 3.9 kOhms
Power - Max: 125 mW
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 3.9KOHM 5% 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±5%, Supplier Device Package: 1206, Resistance @ 25°C: 3.9 kOhms, Power - Max: 125 mW.