Продукція > VISHAY DALE > TFPTL15L1001FL2T
TFPTL15L1001FL2T
TFPTL15L1001FL2T Vishay Dale
tfptl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 1KOHM 1% RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±1%
Resistance @ 25°C: 1 kOhms
Power - Max: 100 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 1KOHM 1% RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±1%, Resistance @ 25°C: 1 kOhms, Power - Max: 100 mW.