Продукція > VISHAY DALE > TFPTL15L3901JH5B
TFPTL15L3901JH5B
TFPTL15L3901JH5B Vishay Dale
tfptl.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: SENSOR PTC 3.9KOHM 5% RAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Resistance Tolerance: ±5%
Resistance @ 25°C: 3.9 kOhms
Power - Max: 100 mW
Написати відгук
Description: SENSOR PTC 3.9KOHM 5% RAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Resistance Tolerance: ±5%, Resistance @ 25°C: 3.9 kOhms, Power - Max: 100 mW.