Продукція > LITTELFUSE > TFR0805BHD1003NR
TFR0805BHD1003NR
TFR0805BHD1003NR Littelfuse
Littelfuse_06-10-2024_Thin Film Resistors_TFR_Datasheet_v1.2_preliminary.pdf
Виробник: Littelfuse
Thin Film Resistors - SMD TFR 0805 25ppm 0.125W 100k Ohm 0.1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук