TG-A1250-10-10-2.0
TG-A1250-10-10-2.0 t-Global Technology
TG-A1250_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 10MMX10MM GREEN
Packaging: Bulk
Color: Green
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 10.00mm x 10.00mm
Thermal Conductivity: 12.5W/m-K