TG-A1250-25-25-2.0
TG-A1250-25-25-2.0 t-Global Technology
TG-A1250_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 25MMX25MM GREEN
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 25.00mm x 25.00mm
Thermal Conductivity: 12.5W/m-K