TG-A1250-30-30-3.0
TG-A1250-30-30-3.0 t-Global Technology
TG-A1250_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 30MMX30MM GREEN
Packaging: Bulk
Color: Green
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity: 12.5W/m-K