TG-A1250-5-5-2.0
TG-A1250-5-5-2.0 t-Global Technology
TG-A1250_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 5X5MM GREEN
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity: 12.5W/m-K
Part Status: Active
на замовлення 1472 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 5X5MM GREEN, Packaging: Bulk, Color: Green, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0790" (2.000mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 5.00mm x 5.00mm, Thermal Conductivity: 12.5W/m-K, Part Status: Active.