TG-A1450-20-20-2.0
TG-A1450-20-20-2.0 t-Global Technology
TG-A1450.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 20MMX20MM RED
Packaging: Bulk
Color: Red
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity: 14.5W/m-K