TG-A1450-30-30-2.0
TG-A1450-30-30-2.0 t-Global Technology
TG-A1450_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 30MMX30MM RED
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity: 14.5W/m-K