TG-A1450-5-5-2.0
TG-A1450-5-5-2.0 t-Global Technology
TG-A1450_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 5X5MM RED
Packaging: Bulk
Color: Red
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity: 14.5W/m-K
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 5X5MM RED, Packaging: Bulk, Color: Red, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0790" (2.000mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 5.00mm x 5.00mm, Thermal Conductivity: 14.5W/m-K, Part Status: Active.