TG-A1660-40-40-2.0
TG-A1660-40-40-2.0 t-Global Technology
Part-Numbers-1168.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 40X40MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity: 16.6W/m-K
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 40X40MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0790" (2.000mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 40.00mm x 40.00mm, Thermal Conductivity: 16.6W/m-K.