TG-A1780-20-20-2.0
TG-A1780-20-20-2.0 t-Global Technology
TG-A1780.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity: 17.8W/m-K