TG-A1780-5-5-1.5
TG-A1780-5-5-1.5 t-Global Technology
TG-A1780.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 5X5MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0591" (1.500mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity: 17.8W/m-K
Part Status: Active
на замовлення 503 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 5X5MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0591" (1.500mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 5.00mm x 5.00mm, Thermal Conductivity: 17.8W/m-K, Part Status: Active.