TG-A2030-10-10-3.0
TG-A2030-10-10-3.0 t-Global Technology
TG-A2030_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 10MMX10MM WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 10.00mm x 10.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K