Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > TG-A2030-150-150-2.0
TG-A2030-150-150-2.0
TG-A2030-150-150-2.0 t-Global Technology
TG-A2030_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 150MMX150MM WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K