TG-A2030-30-30-3.0
TG-A2030-30-30-3.0 t-Global Technology
1168-TG-PartNumber.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 30MMX30MM WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K