TG-A2030-5-5-0.5
TG-A2030-5-5-0.5 t-Global Technology
TG-A2030_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 5X5MM WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Last Time Buy
на замовлення 8329 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 5X5MM WHT, Packaging: Box, Color: White, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Conductive Pad, Sheet, Outline: 5.00mm x 5.00mm, Thermal Conductivity: 2.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Last Time Buy.