Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > TG-A20KF-285-190-2.5
TG-A20KF-285-190-2.5
TG-A20KF-285-190-2.5 t-Global Technology
TG-A20KF_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 285MMX190MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0984" (2.500mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 285.00mm x 190.00mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K