Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > TG-A20KF-385-285-3.0-2A
TG-A20KF-385-285-3.0-2A
TG-A20KF-385-285-3.0-2A t-Global Technology
TG-A20KF_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 385X285MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 385.00mm x 285.00mm
Thermal Conductivity: 1.8W/m-K
Adhesive: Tacky - One Side
Backing, Carrier: Fiberglass
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 385X285MM GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Silicone, Shape: Rectangular, Thickness: 0.118" (3.00mm), Type: Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 385.00mm x 285.00mm, Thermal Conductivity: 1.8W/m-K, Adhesive: Tacky - One Side, Backing, Carrier: Fiberglass.