TG-A3500-10-10-3.0
TG-A3500-10-10-3.0 t-Global Technology
TG-A3500_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 10MMX10MM YLW
Packaging: Box
Color: Yellow
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 10.00mm x 10.00mm
Thermal Conductivity: 3.5W/m-K