Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > TG-A3500-100-100-3.0
TG-A3500-100-100-3.0
TG-A3500-100-100-3.0 t-Global Technology
TG-A3500_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 100MMX100MM YLW
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity: 3.5W/m-K