TG-A3500-15-15-2.0
TG-A3500-15-15-2.0 t-Global Technology
TG-A3500_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 15MMX15MM YLW
Packaging: Bulk
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity: 3.5W/m-K