TG04-2006N1LF
TG04-2006N1LF HALO Electronics, Inc.
smd10baset.pdf
Виробник: HALO Electronics, Inc.
Description: ISO MOD 10BASE-T 1C:1C X-TEMP 16
Packaging: Tube
Inductance: 200µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 10 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)