Продукція > EPSON > TG2016SBN 16.3840M-MCGNEM3
TG2016SBN 16.3840M-MCGNEM3
TG2016SBN 16.3840M-MCGNEM3 EPSON
doc_check.php?dl=brief_TG2016SBN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC VCTCXO 16.3840MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Sine Wave
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 2.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 1.4mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 16.384 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 16.3840MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 2.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 1.4mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 16.384 MHz, Base Resonator: Crystal.