Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > TG2030S-320-320-2.0
TG2030S-320-320-2.0
TG2030S-320-320-2.0 t-Global Technology
TG2030.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 320X320MM WHT
Packaging: Box
Color: White
Material: Silicone Gel
Shape: Square
Thickness: 0.0790" (2.000mm)
Type: Sheet
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 2.2W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 320X320MM WHT, Packaging: Box, Color: White, Material: Silicone Gel, Shape: Square, Thickness: 0.0790" (2.000mm), Type: Sheet, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 2.2W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Obsolete.