TGH-0075-01
TGH-0075-01 t-Global Technology
Heat-Sink_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 7.5X7.5MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.295" (7.50mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.295" (7.50mm)
Fin Height: 0.394" (10.00mm)
Material Finish: Clean Anodized
Part Status: Active
на замовлення 9055 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 7.5X7.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.295" (7.50mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.295" (7.50mm), Fin Height: 0.394" (10.00mm), Material Finish: Clean Anodized, Part Status: Active.