TGH-0124-01
TGH-0124-01 t-Global Technology
Heat_Sink_Catalogue.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 12.4X12.4MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.488" (12.40mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.488" (12.40mm)
Fin Height: 0.512" (13.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
на замовлення 1419 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 12.4X12.4MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.488" (12.40mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.488" (12.40mm), Fin Height: 0.512" (13.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.