TGH-0164-01
TGH-0164-01 t-Global Technology
Heat_Sink_Catalogue.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 16.4X16MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.630" (16.00mm)
Shape: Rectangular, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.646" (16.40mm)
Fin Height: 0.394" (10.00mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINIUM HEAT SINK 16.4X16MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.630" (16.00mm), Shape: Rectangular, Pin Fins, Type: Top Mount, Width: 0.646" (16.40mm), Fin Height: 0.394" (10.00mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.